/  GŁÓWNA  / ŚLUB  /  FILM  /  DZIECI I CIĄŻA  /  ART  /  O NAS  /  OFERTA  /  OPINIE  /  KONTAKT /  
  

OpinieZaczynając od podstaw, AVEDON - Babinek Fotograficy to profesjonalizm, rzetelność, jakość na najwyższym poziomie, cierpliwość i miła atmosfera w czasie sesji zdjęciowej. Co do samych zdjęć, to wspaniałe uwiecznienie najważniejszych chwil w naszym życiu. Fotografie Małgosi i Tomka znakomicie chwytają ulotne momenty, są naturalne, zrobione z artystyczną duszą. Całości dopełnia, pięknie, ręcznie wykonany album.
Polecamy Karolina i Karol

Dziękujemy!!!!

Chcielibyśmy bardzo, bardzo ale to bardzo mocno podziękować za tak przepiękne i pełne emocji zdjęcia. Poszukując fotografa na ślub nie mieliśmy zupełnie pojęcia kogo wybrać, aż wreszcie znalazłam AVEDON/Babinek Fotograficy - i od razu wiedziałam ze to jest to!!!! Przeglądając zdjęcia innych par zachwycałam się każdym kolejnym zdjęciem, które ukazywało naturalność, każdą najmniejszą emocje oraz piękno. Gdy teraz zobaczyliśmy własne ślubne fotografie aż zaparło nam dech w piersiach- po prostu cudo!!!! Polecamy AVEDON każdemu – to niezwykli ludzie, pełni pozytywnej energii, kochający fotografię oraz profesjonaliści!!!! Dziękujemy za tak przepiękną pamiątkę z naszego ślubu, która będzie z nami na zawsze!!!!
Monika i AdrianZdjęcia są dla nas najpiękniejszą i najtrwalszą pamiątką, dlatego bardzo nam zależało, aby były wykonane starannie i by oddawały emocje i atmosferę tego Dnia. Firma AVEDON spełniła nasze oczekiwania w 100% . Każde zdjęcie jest wyjątkowe i przypomina nam o tym wspaniałym wydarzeniu. Do albumu wracamy chętnie w każdej wolnej chwili. W czasie sesji towarzyszyła nam przesympatyczna atmosfera, która obniżyła poziom stresu do minimum. :) Naprawdę, polecamy firmę AVEDON każdemu, kto choć trochę się jeszcze waha.

Małgosia i Patryk

Zdjęcia wyszły znakomicie. Bardzo podoba się nam ich dynamika i naturalność. Warto podkreślić profesjonalizm fotografa – wtapiał się w otoczenie, dzięki czemu nie czuliśmy się skrępowani obecnością obiektywu. Podoba się nam też wyjątkowe spojrzenie i ujęcie kadru. Duże wrażenie zrobiła na nas pasja, jaką promienieje Tomek podczas pracy, np. w plenerze. Tworzy dzięki temu naturalny, swobodny nastrój, co widać na zdjęciach.
Kamila i Dominik

Wspomnienia utkane są bodaj z najbardziej ulotnej materii. Zwłaszcza wyjątkowe chwile, które za wszelką cenę chcielibyśmy uchronić od zapomnienia, ulatują płochliwie z pamięci niczym motyle. Jedynym sposobem utrwalenia tych szczególnych momentów wydają się być zdjęcia. Tylko jak na fotografii oddać wszystkie odcienie emocji, zatrzymać szczęście czy odwzorować miłość? Rzecz wydaje się niemalże niemożliwa. Zbieg okoliczności jednak sprawił, iż w gąszczu ślubnych ogłoszeń wyłowiliśmy plakat reklamujący firmę „AVEDON”, którego prostota i piękno z miejsca nas oczarowały. Uznaliśmy zgodnie, że tylko ludzie o wrażliwości prawdziwych artystów mogli wykonać tak cudowne zdjęcia. Nasz album ślubny jest najcenniejszą pamiątką tamtego sierpniowego dnia, kiedy złączyliśmy swe losy w jeden. Każda fotografia jest osobnym dziełem sztuki, które opowiada historię naszego szczęścia. Stało się to możliwe wyłącznie dzięki profesjonalizmowi i fantastycznej atmosferze, jaką stworzyła Małgosia. Jej niebanalne pomysły, fachowe porady i bezpośredniość sprawiły, że i my się odprężyliśmy i mogliśmy puścić wodze fantazji. Zachęcamy wszystkich do skorzystania z usług „AVEDONU”!
Magda i Marcin

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy Avedon. Od razu widać ze znają się na rzeczy i czują tzw. „bluesa” w tym co robią. Są spontaniczni, kreatywni a co najważniejsze mieliśmy świetny kontakt przez cały czas trwania naszej współpracy. Praca zarówno na sali weselnej jak i w plenerze należy zaliczyć do w pełni profesjonalnej. Mimo średnio panujących warunków pogodowych podczas akcji plenerowych atmosfera jaką stworzyli i zdjęcia, które zrobili, sprawiły, że pogoda okazała się najlepszą z możliwych. Na uwagę zasługują ręcznie robione foto-albumy, które długo będziemy mile wspominać…
Gorąco polecamy usługi Avedon’u!
Monika i Bartosz

Gorąco polecamy Avedon! Współpraca z Gosią i Tomkiem jest profesjonalna pod każdym względem, cudownie bawią się fotografią, mają świetne pomysły i potrafią sprawić, że nieciekawe otoczenie na zdjęciach zamienia się w cudowny, sielski zakątek. Polecam również sesje brzuszkowe i dziecięce – to niesamowita pamiątka na lata.
Ewa i MichałDzień ślubu to taka okoliczność, w którym fotograf musi wyjątkowo stanąć na wysokości zadania (zamieszanie, jakiego świat nie widział, lekko rozhisteryzowana panna młoda (choć udaje, ze jest inaczej), nielogiczne odpowiedzi, Świadkowie w biegu, pogoda… – co miała być inna… itp.). AVEDON, według nas, to zdecydowanie bardzo dobry wybór na tego typu „komandoskie akcje”. Odnajdują się w tym wyśmienicie, robiąc przy tym świetny reportaż z dnia, z którego mało kto cokolwiek pamięta. Dobrze więc, że są zdjęcia ;). Co więcej, fotograf naszego ślubu posiadał dodatkową, bardzo pożądaną tego dnia cechę– był NIEWIDZIALNY. Kto miał ślub i wesele – ten wie, co to znaczy ;-) A! ręcznie robione przez Gosię albumy do zdjęć – cudowna pamiątka ;) Serdecznie ich polecamy! Fajna, profesjonalna, szanująca klienta para!

Monika i TomekChcielibyśmy gorąco polecić współprace z firmą AVEDON, po tym jak mieliśmy przyjemność doświadczyć kilku chwil w towarzystwie Gosi i Tomka. Trzeba przyznać, że cechują się dużym zaangażowaniem i dużą doza humoru, który przy okazji ślubu i stresu z nim związanego jest bardzo potrzebny. Również podczas sesji wykazali sie pełnym profesjonalizmem, który został uwidoczniony na wszystkich zdjęciach (uwzględniają przy tym trafiony wybór pięknego miejsca. Całość oceniamy celująco.

Ewelina i Paweł

Bardzo profesjonalne podejście do pracy, fachowa, przyjazna atmosfera, nie czuliśmy się skrępowani. Bogaty zestaw narządzi do pracy. Fotograf na ślubie i weselu praktycznie niezauważalny, a mimo to zrobił dużo zdjęć. Album wykonany starannie, dobry dobór zdjęć do albumu.
Ola i Miłosz

Nasz ślub odbył się 17 września 2011roku, nie ma chwili byśmy nie przeglądali zdjęć z tego wydarzenia, które wywołują w nas wiele pięknych wspomnień. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY za cudowne zdjęcia z naszej uroczystości. Jesteśmy wdzięczni za pomoc w tak ważnym dla nas dniu. Jak również za całokształt pracy włożonej w nasze zdjęcia. Serdecznie polecamy współprace z „AVEDON” Wasz pełen profesjonalizm umożliwia przeżycie tak stresującego dla pary młodej dnia, bez zmartwień o to, czy ślub zostanie dobrze uwieczniony…można spokojnie oddać się zabawie… Jesteśmy zachwyceni całokształtem pracy którą wykonaliście i oceniamy WAS jako najlepszych fotografów w Starogardzie Gdańskim.
Z pozdrowieniami,
Agata i Jacek Sadowscy

Avedon – Babinek Fotograficy – wybraliśmy ich przypadkiem. Przez dłuższy czas nie mogliśmy sie zdecydować na fotografa na Nasz wyjątkowy dzień. Wirtualny album zdjęć, który umieszczony jest na ich stronce strasznie nam się spodobał i postanowiliśmy wysłać maila. Szybko dostaliśmy odpowiedź i zdecydowaliśmy sie na Avedon. I tak w dniu poprawin odbyła sie Nasza sesja zdjęciowa. Przyznam że nie mieliśmy do czynienia z jakąkolwiek sesja, ale Małgosia i Tomek zafundowali nam sympatyczny, pełen uśmiechu poranek – czuliśmy sie jak z dobrymi przyjaciółmi, a zarazem profesjonalistami!! Naprawdę nie spodziewaliśmy sie takiego efektu jaki otrzymaliśmy. Dostaliśmy przepiękne zdjęcia i albumy które będą nam towarzyszyć i przypominać ten wyjątkowy czas. Bardzo dziękujemy za współprace i polecamy ich każdemu.
Julita i Jacek

Ślub jest dla każdego jednym z najważniejszych momentów w życiu. Ten wyczekiwany przez wszystkich dzień trwa krótko, jednak dzięki uwiecznieniu tych chwil na fotografiach często cofamy się w czasie i z rozmarzoną miną wpatrujemy w uwiecznione na nich miłość, szczęście i radość, których czasami brakuje w codziennym życiu. Dzięki naszym zdjęciom ślubnym wspominamy tę chwilę z radością i wzruszeniem, a fotografików, którzy przeprowadzili sesję plenerową po naszym ślubie, fotografowali ceremonię i uwiecznili radosne chwile naszego wesela bez wątpienia możemy określić mianem prawdziwych artystów potrafiących uchwycić czar danego nam szczęścia. Dzięki nim możemy do nich wracać i przeżywać je ciągle na nowo. Avedon polecamy wszystkim oczekującym naprawdę profesjonalnych i oszałamiających fotografii. Jesteśmy pewni, że wszyscy będziecie bardzo zadowoleni i szczęśliwi, że macie w swoim zbiorze fotografie ślubne, które Wy wraz z Waszymi najbliższymi oraz znajomymi będziecie oglądali z niewątpliwym zachwytem.
Arleta i Grzegorz


 


/  GŁÓWNA  / ŚLUB  /  FILM  /  RODZINNE  /  ART  /  O NAS  /  OFERTA  /  OPINIE  /  KONTAKT /


WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2009-2013 AVEDON - FOTOGRAFIA ŚLUBNA STAROGARD GDAŃSK

Tagi  
Fotografia Ślubna;  Fotografia ślubna Trójmiasto, Fotograf ślubny, Fotograf Gdańsk, Plener Ślubny, fotograf na wesele, fotograf weselny, reportaż ślubny, fotografia ślubna gdańsk, fotograf dzieci, fotografia niemowląt, sesje brzuszkowe, sesja brzuszkowa, fotografia ciążowa